Alcina

Značka ALCINA nabízí kompletní sortiment profesionální pleťové, vlasové a dekorativní kosmetiky.
Její hlavní prioritou je vysoká kvalita všech produktů.
Při výběru surovin je kladen důraz na čistotu jednotlivých substancí.
Veškeré účinné látky jsou mnohokrát testovány a vzájemně harmonicky sladěny.
ALCINA upřednostňuje přírodní účinné látky jako je alantoin, rostlinné oleje, vitaminy a další.

Veškeré nabízené produkty od firmy ALCINA naleznete ZDE, případně zájmu o některé výrobky Vám rádi poradíme a poskytneme vzorečky kosmetiky, které máme k dispozici v našem kosmetickém salonu.

Objednání veškerého zboží můžete přes e-mail, případně přímo v provozovně.

O značce ALCINA
Společnost Dr. Wolff Gruppe se vyvíjí již přes 100 let od založení chemické továrny Dr. Augustem Wolffem, přes farmaceutickou firmu a kosmetickou firmu vedenou Dr. Kurtem Wolffem. Dnes je rodinná firma Dr. Wolff Gruppe výrobcem a dodavatelem plného sortimentu pro krásu a zdraví pleti a vlasů.

Firma Dr. Kurt Wolff zastřešuje kosmetické značky Alcina, Alpecin a Plantur 39.
Firma Dr. August Wolff zastřešuje farmaceutické značky, například Linolu.

Značka Alcina nabízí kompletní sortiment profesionální pleťové, vlasové a dekorativní kosmetiky. ALCINA má významné postavení v mnoha zemích světa. V Evropě např. v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Belgii, Holandsku, Lucembursku, Itálii, České republice a od roku 2003 i v Polsku a na Slovensku.

Alcina Balance Kosmetik vychází z dermatologických výzkumů laboratoří Dr. Kurt Wolff. Vývoj přípravků je založen na poznání, že funkce pleti a vlasů, stejně tak, jako veškerý život v přírodě, se řídí principy přirozené rovnováhy. Tuto rovnováhu je třeba udržovat, posilovat a chránit před negativními vlivy zevnitř i zvenčí. Vlasy i pleť jsou tak rozdílné, stejně jako osobnost každého z nás. Proto byly vyvinuty přípravky, které odpovídají principům přirozené rovnováhy a jsou přizpůsobeny specifickým požadavkům různých typů pleti a vlasů.

Zdraví a krása v perfektní rovnováze je základem úspěchu značky Alcina na evropském trhu.
Přípravky Alcina jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném centru v Bielefeldu a jsou testovány na evropských univerzitách a klinikách.
Přípravky nejsou testovány na zvířatech.
Přípravky Alcina se vyznačují výbornou snášenlivostí na pokožce a vysokou účinností.