Pleťové masky

Pleťová maska je označení kosmetické procedury, kterou se pečuje, čistí, hydratuje, vyživuje a jinak ošetřuje pleť na obličeji. Také se pomocí ní dají zmírnit dopady životního prostředí či zmírnit známky stárnutí (rozšiřování cév, vrásky atd.). Používají je především ženy, avšak péče o pleť se stále více rozšiřuje i mezi muže.

Touha po zdravé a co nejdéle dobře vypadající pleti není nesplnitelným snem. Jen se pro jeho naplnění musí něco udělat. Tím základním krokem je pleťová maska. Pleťová maska totiž pleť zvládne vyčistit, hydratovat a dodat pleti potřebné živiny. Správnou péčí o pleť lze zmírnit negativní dopady životního prostředí a zpomalit stárnutí pleti.

V současné době jsou na trhu k dostání nejrůznější druhy pleťových masek, bylinné, hydratační, vitalizující… Pleťové masky se aplikují dle typu pleti. Existují však i přírodní, kosmetické přípravky v podobě masek pro zralou, aknózní či citlivou pleť, které zklidňuj i podrážděnou pokožku. Vyznačují se příjemným chladivým a tišícím účinkem.

kosmetika_3.jpg nanaseni-pletove-masky.jpg