Pro skvělý pocit z kosmetiky a individuální krásu

Každá žena je jiná. Tak, jako je individuální barva vlasů, očí, tvar obličeje či postava, tak i pleť každé ženy je naprosto unikátní.

Tak, jako každé ženě sluší jiné barvy, účesy a oblečení, stejně tak musí každá žena přizpůsobit péči o pleť osobitým potřebám.

Proto i v kosmetice potřebuje každá žena individuální péči a přípravky, které účinně chrání a pěstí její pleť.

ALCINA

KOSMETIKA ALCINA nabízí kompletní systém péče, který naplní individuální potřeby každé ženy.

Katalog pleťové a dekorativní kosmetiky Alcina

CrazyInLove_Sif_0319.jpg MakeUp_Elif_1185_korr_CMYK_RESIZED.jpg

logo.jpg

Iven Cosmetics je česká kosmetická firma vyrábějící vysoce kvalitní přípravky, určené do zdejších klimatických podmínek. Naše produkty zahrnují ucelené řady přípravků pro nadstandartní péči o Vaši pleť.

Iven Cosmetics se specializuje právě na výrobu kosmetických přípravků, určených pro zdejší klimatické podmínky. Samozřejmou součástí skvěle doplňující naši filozofii jsou nejmodernější technologie a zpracování na bázi vysoce kvalitních přírodních surovin, bylinných extraktů a dalších aktivních látek, stejně jako přísné laboratorní testy splňující všechny certifikační podmínky pro ČR podle evropských norem.

Co je zárukou úspěchu a kvalitní produkce firmy Iven Cosmetics?
• Především důkladný a letitý výzkum prováděný ve spolupráci s profesionální českými kosmetičkami v kosmetických salonech, a nekonečné diskuse nad potřebami a požadavky klientů.
• Skvělá a dlouhodobá spolupráce s profesionálním týmem chemických-kosmetických inženýrů a lékařů-dermatologů.
• Přísné a nepřetržité sledování kvality (jakosti) našich výrobků v těch nejmodernějších laboratořích.

rady.jpg