Masáže

Majamasaze.jpg

Jaromír Grulich
Tel.: 734 371 836

V našem salonu naleznete řadu služeb, mezi které také patří masáže, tradiční čínská medicína, aurikuloterapie, baňkování, lávové kameny, Dornova metoda a další.

Veškeré informace naleznete zde.

Masáž je prastará metoda, kterou lidé využívají k rehabilitaci, uvolnění a regeneraci těla i ducha. V dnešní době je to výborný prostředek k odstranění následku našeho špatného životního stylu, který je plný stresu, starostí, jednostranně zatěžovaného svalového aparátu kombinovaného s nedostatkem pohybu. Moderní člověk je obtěžován bolestí zad, hlavy, ztuhlostí pohybového aparátu, nespavostí apod.
Masáže přirozenou cestou řeší tyto potíže bez zatěžování těla různými chemikáliemi, které zatíží náš organizmus. Pravidelnou masáží pozitivně ovlivňujeme stav našeho organizmu. Masáže jsou vhodné i když nás zrovna nic nebolí. Pro mnoho lidí je pocit ztuhlých kloubů a bolest ve svalech, nebo svalová ztuhlost běžným pocitem na něž sme si zvykli, ani si to neuvědomujeme. Teprve po masáži si dokážeme vychutnat pocit uvolnění a pozitivního naladění. Potom dokážeme ocenit pocit volně dýchat, stát a pohybovat se – bez omezení a bolesti. Je prokázáno, že pravidelná masáž – dokáže účinně přirozenou cestou, předcházet bolestem zad a pohybového ústrojí, také výborně působí na psychiku.

Majamasáže Majamasaže