Peeling

Která žena netouží po hladké, jemné, sametové pokožce? Ta je však výsledkem pravidelné péče, jejíž součástí by měl být samozřejmě pravidelný peeling. Zbaví pleť starých buněk a pokožku krásně rozzáří.

A to je přesně to, co teď potřebujete!

Peelingy jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a rovněž pro dámy i pro pány. Neměli by na ně zapomínat zejména lidé s mastnou a smíšenou pletí.

Drobné šupiny, šedý odstín, nevelké zanícené vyrážky. Přesně taková pleť se dožaduje peelingu. Pokud ho z pravidelného ošetření vynecháte, na povrchu pleti vznikne silnější zrohovatělá vrstva. Příliš mnoho odumřelých buněk brání proniknutí výživných látek do pokožky. Můžete si dát jakoukoliv masku, sérum nebo ampulku, jejich účinek bude minimální. Postupně se oslabí přirozený ochranný plášť pleti a ta bude citlivěji reagovat na vnější vlivy, viry i bakterie.

Větší výkon po obroušení

Kromě toho, že peeling odstraní odumřelé buňky, pokožku obrousí. Profesionální výrobky, které jsou koncentrovanější a pronikají do větší hloubky, řeší i první znaky stárnutí, jako jsou vrásky či nepravidelné pigmentace. Využít je lze i při potížích s akné. Pokud pokožku peeling „podráždí“, nastartuje se a sama začne pracovat na své obnově. Jelikož se naruší pH pokožky a se špatným odejde i to dobré, každé ošetření se uzavírá maskou, sérem či krémem. Hydratační i výživné látky proniknou do rozrušené pokožky snadněji. Obnovovací účinek je tak dvojnásobný.

Pleť potřebuje po každém ošetření čas na regeneraci.

Všechny peelingy se realizují na důkladně vyčištěné pleti a vybírají se podle typu pokožky a problému, který mají řešit. Nevhodné jsou, pokud pleť sužují aktivní záněty.

Svěží a jemná pleť, která navíc vypadá mladistvě, je pro každou ženu velkým komplimentem. Je také ale výsledkem důsledné a pravidelné péče, neboť hladká a svěží pleť není jen darem přírody.

Čím je pleť starší, tím déle trvá, než se sama zregeneruje. I přes každodenní čištění a pečlivou péči působí pleť velmi často unaveně, bledě a bez života. Z tohoto důvodu je třeba péči zefektnit návštěvou kosmetického salonu a provést peeling.

Enzymatický peeling využívá biologickou sílu enzymů a NEOBSAHUJE BRUSNÉ ČÁSTEČKY. Enzymatický peeling nadchne každou zákaznici a to jakéhokoliv věku a typu pleti. Neboť účinek na bázi enzymů spojuje šetrný peelingový efekt s optimální snesitelností.

Každé použití je pro pleť velmi příjemným zážitkem.

Grafika_5_bílá.jpg