Kosmetická masáž

Kosmetická masáž obličeje, krku, dekoltu a šíje je velmi účinná, příjemná a relexační část kosmetického ošetření. Masáže se provádí speciálním masážním krémem nebo olejem. Kosmetická masáž vyživuje kůži, podporuje látkovou výměnu, okysličení, odvádí nečistoty, posiluje svaly a uvolňuje lymfatický systém.

Profesionální třicetiminutová masáž Vás vyzvedne nad starosti běžného dne, zároveň Vám umožní úžasný relaxační zážitek a navíc zpevní obličejové svaly a vyhladí Vaši pleť. Výraz obličeje na Vás prozradí, v jakém jste psychickém stavu. Obličejové svaly se upínají přímo do kůže a všechny vaše nálady a pocity se pak odrážejí na vaší tváři.

Masáž obličeje má ze všech druhů masáží nejblahodárnější účinky, zejména na centrální nervovou soustavu. Uvolňuje napjatý výraz v tváři a změkčuje napětí, pomáhá vám zbavit se stresu. Kosmetické masáže napomáhají oddálit proces stárnutí, protože zvyšují pružnost svalů a zlepšují krevní oběh.
Masáž obličeje je výborná nejen pro ženy, ale pro své úžasné relaxační účinky je velmi příjemná a prospěšná i pro muže.

Diagnóza pleti

Diagnóza pleti se provádí při první návštěvě klientky. Určuje se: promaštění pleti, (pleť suchá, normální, smíšená, mastná), tonus a turgor, (pružnost a napětí), genotyp, aktuální stav pleti a zdravotní stav. Tyto údaje slouží jako podklad pro kartoteční záznamy a jsou základem pro volbu vhodných kosmetických zásahů.

116_1.jpg