Galvanická žehlička NuSkin

Novinka v oblasti péče o tělo

Ve svém novém revolučním výzkumu američtí doktoři James a Dorothy Morré učinili převratný objev. Zjistili, že uvnitř našeho těla máme vnitřní urychlovač stárnutí se kterým se rodíme. Je to enzym stárnutí arNOX, který se cca kolem 26. roku zaktivuje a na povrchu našich buněk produkuje 24 hodin denně škodlivé volné radikály, které ničí kolagen a elastin a s přibývajícím věkem se jeho produkce zvyšuje.

Na základě letitého výzkumu objevili klíčovou skupinu genů arSuperMarkerů, které mohou ovlivnit náš vzhled zatím co stárneme. A to byl již jen krůček k revolučnímu objevu technologie AgeLock na zastavení činnosti enzymů stárnutí. Díky němu je pleť mladší, zdravější a pevnější. AgeLock je patentovaná technologie, která se zaměřuje na hlavní zdroje stárnutí. Změní způsob jakým stárnete dnes, zítra ale i v daleké budoucnosti.

Galvanická žehlička na vrásky, pracuje s pomocí vysoce kvalitní kosmetiky NuSkin a polarizovaných gelů, které se dostávají u pleti až do třetí vrstvy a funguje na základě galvanického proudu. Je vhodná k hloubkovému vyčištění a vyživení všech druhů pleti. Sama si zmapuje pokožku a podle typu a stavu znečištění si přidává na intenzitě.
Rovněž informuje změněným akustickým signálem o místech největšího výskytu toxinů a intenzivněji pracuje na jejich vytažení.

Kromě hloubkového vyčištění a vyživení pleti aktivuje štěpení buněk, zprůchodňuje póry, výrazně redukuje akné a různé druhy atopických ekzémů, aktivuje lymfu, zmírňuje váčky a otoky v obličeji, čímž zeštíhluje obličej. Velmi účinně žehlí vrásky, zjemňuje glabelu a hluboké nosoretní rýhy. Celkově zlepšuje tonus pleti a zpevňuje kůži v obličeji, na krku a kdekoliv na těle.

Již při prvním žehlení je cítit, jak kůže na těle dýchá a okamžitě jsou vidět nečekané výsledky.

Foto.jpg 1349194549Mirutka.jpg

Působení galvanické žehličky NuSkin

• okamžité vyhlazení vrásek, díky síle kolagenových peptidů
• revitalizace pleti
• vypnutí pleti
• oživení pleti
• odstranění toxinů
• povzbuzuje buňky k vyšší aktivitě
• pleť je čistá a hladká
• je výrazně hydratovaná a vyživená
• je prokrvená zevnitř

Cena ošetření ................... 300,– nyní v akci za 250,–

AKCE – Při celkovém kosmetickém ošetření obličeje, ošetření galavanickou žehličkou za pouhých 200,–

2397-galvanicka-zehlicka_2.jpg