ANUBIS

Společnost ANUBIS

Od svého vzniku Španělská firma ANUBIS Barcelona pracuje se třemi pilíři ve své filozofie: nejlepší zákaznický servis, kvalita výrobků a tým. S tímto se společnost umísťuje jako jedna z vedoucích značek na domácím trhu a zvyšuje rok co rok svou přítomnost v zahraničí.

Zkušenost, profesionalita a obětavost

S více než 25 let zkušeností v profesionálním krásy, ANUBIS Barcelona vyvíjí, vyrábí a prodává širokou škálu produktů a vysoce kvalitních kosmetických ošetření a technologie. Naše laboratorní vybavení, výzkum a vývoj a obchodní řízení, v čele s rodinou Sainz, zaručujících jejich profesionalitu a obětavost k nalezení nových způsobů, jak unikátní, a zajistit ty nejlepší služby a co nejefektivněji reagovat na požadavky našich zákazníků.

Moderní výzkumné a vývojové centrum

Použití vyspělých technologií a využití nejnovějších strojů v dokonalých podmínkách prostředí (tlak, teplota, vlhkost, asepse) podle evropské normy při výrobě kosmetických přípravků, zaručují dokonalou kontrolu kvality a výroby. Přidání nového skladu a uložit v moderních zařízeních vytvořili dva vlastní jednotky: laboratorní a výzkumné části.

Profesionální krása, naše inspirace

ANUBIS Barcelona je odborníkem na ošetření obličeje a těla, vytvořený z profesionální potřeby vzniklé v jejich každodenní práci na kůži. Zájem o profesionální kosmetička a řešení na Vaše technické požadavky jsou přesně to, co nás pohání: pečlivě vybrané aktivní složky naší kosmetiky nabízí nejlepší záruky a spokojenost.
V naší nové zařízení máme školení a předváděcí centrum, kde odborníci mohou setkat a pracovat s našimi výrobky v celkové pohodlí a jistoty.

Růst a mezinárodním trhu

Mezinárodní projekce Anubis Barceloně je pevné a tuhé v expanzní politice společnosti. Od svého založení firma má podnikatelského touhu na zahraničních trzích, jako je Evropa, střední a jihovýchodní Asii, jeho hlavní trhy prostřednictvím distributorů. V posledních letech upevnila svou přítomnost na více než 25 zemí světa dnes.
WHITENING_KCONCENRATE.jpg